Kuchársky nôž CLASSIC 16 cm, Wüsthof
Kód: WU458216100 dní na vrátenie Bez starostí, so zvozom zadarmo
99% ľudí spokojných Heureka: Víťaz Shop roka 2024
2 predajne v Bratislave Škola varenia v Prahe
Okamžite odosielamePri objednávke do 12:00
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Robustný, ťažký nôž so širokou čepeľou a jemným, ale odolným ostrím. Univerzálny pomocník pre profesionálov a hobby kuchárov, ktorý čistí zeleninu, ale aj seká bylinky alebo kotlety.
Séria Classic
- Vysoko kvalitné kované nože vyrobené v Solingene
- Perfektne vyvážené, s unikátnou ergonómiou
- Pre profesionálnych kuchárov a nadšencov v kuchyni
- Čierna rukoväť zo špeciálneho syntetického materiálu
- Klasický vzhľad s tromi nitmi, dobre padne do ruky
- Použitá špičková nemecká legovaná oceľ X50CrMoV15
- Tvrdosť 58 HRC Rockwellovej stupnice
- Špeciálny proces brúsenia PEtec riadený počítačom
- Presné ručné honovanie a leštenie pre dokonalé ostrie
- Prísna priebežná kontrola kvality, ostrie kontrolované laserom
- Štandardný tvar záštity pre bezpečný úchop
- Hladký prechod medzi záštitou a rukoväťou
- Nože možné umývať v umývačke riadu - odporúčame však ručné umývanie
- Predĺžená záruka na výrobné a materiálové vady 15 rokov
- Séria dostala v USA významnú pečať kvality a hygieny NSF
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kuchárske nože z nehrdzavejúcej ocele |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.18 kg |
| EAN: | 4002293105529 |
| Rozmer: | 16 cm |
| Počet kusov: | 1 ks |
| Dĺžka čepele: | 16 cm |
| Typ produktu: | Kuchársky nôž |
| Séria: | WÜSTHOF Classic |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Margin: | D |
| Výrobca: | WÜSTHOF |
| Margin-category: | B |
| yesspend: | yesspend_knl, yesspend_kbe, yesspend_kfr |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
