Kuchársky nôž CRAFTER 16 cm, Wüsthof
Kód: WU1010830116Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Nová široká čepeľ tohto kuchárskeho noža je ideálna na krájanie, rezanie, sekanie a drvenie všetkých druhov potravín a zaručuje bezpečný priechod nožom cez potraviny. Ázijská polovičná hlava znižuje hmotnosť noža a umožňuje ostrenie celej čepele. Nôž je súčasťou jedinečného radu nožov Crafter. Je inšpirovaný tradičnými umelcami a remeselníkmi. Je určený pre moderného kuchára s vášňou pre remeslo.
Nože série Crafter kombinujú klasický dizajn, robustné materiály, príjemný pocit a bezpečnú manipuláciu. Rukoväte sú vyrobené z masívneho dymového duba, vďaka čomu sú odolné voči vode a zároveň dodávajú nožom nezameniteľný charakter. Rukoväte sú označené logom Wüsthof a upevnené tromi mosadznými nitmi. Záštita ruky na konci rukoväte je tvarovaná tak, aby sa nôž vždy bezpečne držal. Hlava chráni prsty, zatiaľ čo rovnováha umožňuje obratnosť a uľahčuje presnú prácu. Štíhly tvar hlavy znižuje hmotnosť noža a umožňuje energeticky úspornejšiu prácu.
Čepele nožov sú vykované z jedného kusu vysoko uhlíkovej nehrdzavejúcej ocele. Táto robustná oceľ ľahko odoláva škvrnám a korózii, zaručuje dlhú životnosť a zabezpečuje presné krájanie. Pevná hlava a celokovové jadro rukoväte ako predĺženie čepele poskytujú nožu spoľahlivú stabilitu a ako protiváha čepele zaisťujú vynikajúce vyváženie noža. Dlhodobá extrémna ostrosť vďaka technológii PEtec - WÜSTHOF Precision Edge Technology.
Hlavné výhody:
- Praktický kuchársky nôž na krájanie, rezanie, sekanie a drvenie
- Séria Crafter
- Kombinácia robustných materiálov, príjemného pocitu a bezpečnej manipulácie
- Rukoväť z masívneho údeného duba
- Odolnosť voči vode
- Upevnenie pomocou troch mosadzných nitov
- Ochrana na konci rukoväte
- Nôž vykovaný z jedného kusu prvotriednej ocele s vysokým obsahom uhlíka
- Odoláva škvrnám a korózii
- Presné krájanie
- Dlhodobá extrémna ostrosť
- Dlhá životnosť
- Spoľahlivá stabilita
- Optimálne vyvážené
- Len na ručné umývanie
Špecifikácia:
- Dĺžka čepele: 16 cm
- Výška čepele: 4 cm
- Celková dĺžka: 27,7 cm
- Hmotnosť: 122 g
- Materiál: oceľ, drevo dymového duba
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kuchárske nože z nehrdzavejúcej ocele |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.28 kg |
| EAN: | 4002293100456 |
| Farba: | Hnedá |
| Materiál: | Nerezová oceľ |
| Rozmer: | 16 cm |
| Počet kusov: | 1 ks |
| Dĺžka čepele: | 16 cm |
| Typ produktu: | Kuchársky nôž |
| Séria: | WÜSTHOF Crafter |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Margin: | E |
| Výrobca: | WÜSTHOF |
| Margin-category: | B |
| Položka bola vypredaná… | |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
