Wok ADAMANT PREMIUM 28 cm, Fissler
Kód: FS15780528100Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Ak hľadáte kvalitnú WOK panvicu do vašej kuchyne, zvoľte Adamant® premium značky Fissler.
Robustná panvica s nerezovým telom s priemerom 28 cm je ideálna na jemné aj chrumkavé vyprážanie. Má nepriľnavý povrch s čiastočkami karbidu kremíka, ktorý je odolný proti poškriabaniu - môžete na ňom dokonca používať kovové náčiniebez toho, aby sa povrch poškodil.
Štýlová panvica je vybavená dnom Cookstar®, ktoré umožňuje optimálnu absorpciu, distribúciu a udržiavanie tepla. Vďaka tomu je riad vhodný na všetky typy varných dosiek vrátane indukčných. Iste oceníte ergonomické a bezpečnostné prvky - pohodlné bezpečnostné držadlo s funkciou zasunutia pokrievky a ochrany proti rozstreku. Výhodou je aj praktické očko na zavesenie.
Panvica má vysoký okraj a mimoriadne veľkú plochu na vyprážanie, takže môžete ľahko pripraviť viac porcií naraz.
Hlavné výhody:
- Praktická kvalitná WOK panvica Adamant® značky Fissler
- Ideálne na jemné a chrumkavé vyprážanie
- Nepriľnavý povrch s časticami karbidu kremíka - odolný proti poškriabaniu
- Môžu sa používať aj kovové nástroje
- Podstavec Cookstar® - rovnomerné rozloženie tepla, udržiavanie tepla, úspora energie
- Vhodná aj na indukciu
- Pohodlné bezpečnostné madlo
- Funkcia zasunutia pokrievky a ochrany proti rozstreku
- Očko na zavesenie
- Vysoký okraj, mimoriadne veľká fritovacia plocha
Špecifikácia:
- Priemer: 28 cm
- Materiál: hliník
Dodatočné parametre
| Kategória: | Wok panvice so štandardným povrchom |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 1.43 kg |
| EAN: | 4009209372976 |
| Farba: | Čierna |
| Materiál: | Hliník |
| Rozmer: | 28 cm |
| Počet kusov: | 1 ks |
| Vlastnosti: | Vhodné na indukciu, Bez PFOA |
| Typ produktu: | WOK panvica |
| Séria: | Fissler Adamant Premium |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Margin: | D |
| Výrobca: | Fissler |
| Margin-category: | A |
| Záruka (roky): | 2 |
| Nepriľnavosť: | Nepriľnavý povrch |
| Pôvod značky: | Nemecko |
| Hmotnostná kategória: | Ľahké (0 – 1,2 kg) |
| Materiál rukoväte: | Plastová rukoväť |
| Krajina výroby: | Nemecko |
| Tvar panvice: | Okrúhla |
| Povrchová úprava: | Nepriľnavá vrstva |
| Rýchlosť nahriatia: | Rýchle nahriatie (1 - 2 min) |
| Varná doska: | Všetky typy |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
