Sekáčik Gourmet 17,8 cm a brúska na nože Twin Sharp Zwilling
Kód: ZW36130001Podrobný popis
POPIS
Sada obsahuje brúsku na nože a sekáčik na mäso od výrobcu Zwilling. Nôž má čepeľ vyrobenú zo špeciálnej ocele s vybalancovanou kombináciou chrómu a uhlíka, čo je tajomstvom výroby prémiovej ocele. Oceľ má tvrdosť 57 HRC (Rockwellovej stupnice) a je tvrdená ľadom pomocou technológie tzv. FRIODUR, vďaka ktorej je čepeľ odolná proti korózii, je flexibilná a uchová si dlhodobú ostrosť. Sekáčik sa používa predovšetkým v ázijskej kuchyni na sekanie mäsa vrátane kostí alebo na veľké kusy zeleniny.
Brúska Twin Sharp je praktická a veľmi jednoducho sa používa. Je ideálna na obnovenie pôvodnej ostrosti nožov. Brúsku položte na rovnú pracovnú dosku, uchopte ju za zahnutú plastovú časť a 4 krát až 5 krát prejdite ostrím noža po celej dĺžke otvorom brúsky v tvare V. Dĺžka brúsky je 16, 5 cm.
ŠPECIFIKÁCIE
Balení obsahuje:
1 x sekáčik na mäso, dĺžka ostria 17,8 cm
1 x brúska na nože, dĺžka 16,5 cm
Materiál: nerezová oceľ (čepeľ noža), plast (rukoväť nože, telo brúsky)
Farba: strieborná, čierna
VÝHODY A NEVÝHODY
![]() |
Čepeľ noža je vyrobená zo špeciálnej nerezovej ocele, ktorá je tvrdená ľadom pre dlhodobú ostrosť, odolnosť proti hrdze a flexibilitu. Perfektne vyvážený nôž pre dokonalý rez a jednoduchú manipuláciu. Pohodlná niťovaná rukoväť noža je ergonomicky tvarovaná. Brúska je ideálna pre jednoduché obnovenie nožov. Veľmi jednoduché použitie brúsky a rýchly výsledok. |
ČO ĎALEJ?
Páči sa vám tento produkt? Skvelé! Pridajte ho do košíka a pokračujte v nákupe.
Nevyhovuje vám? Skúste sa pozrieť na ďalšie brúsky na nože alebo ďalšie nože Zwilling.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Mäsiarske nože |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 1 kg |
| EAN: | 4009839377365 |
| Rozmer: | 18 cm |
| Počet kusov: | 1 ks |
| Dĺžka čepele: | 18 cm |
| Typ produktu: | Japonský a Santoku nôž |
| Séria: | ZWILLING Gourmet |
| Margin: | E |
| Výrobca: | ZWILLING |
| Margin-category: | B |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

