Kuchársky nôž CLASSIC WHITE 20 cm, Wüsthof
Kód: WU1040200120100 dní na vrátenie Bez starostí, so zvozom zadarmo
99% ľudí spokojných Heureka: Víťaz Shop roka 2024
2 predajne v Bratislave Škola varenia v Prahe
Okamžite odosielamePri objednávke do 12:00
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Všestranný nástroj do kuchyne: najdôležitejší kus základného vybavenia pre každého hobby aj profesionálneho kuchára, kuchársky nôž je vhodný pre väčšinu úloh v kuchyni, pre najrôznejšie techniky krájania a úchopu. Príprava jedla je vďaka nemu skutočným potešením. Pomocou kuchárskeho noža môžete krájať mäso, ovocie, zeleninu, bylinky alebo mletý cesnak. Široký nôž umožňuje rýchle prenesenie nasekaných surovín do hrnca.
Špecifikácia:
- Prirodzené vyváženie vďaka hlave a plne kovanej rukoväti
- Plná ochrana prstov zaisťuje bezpečnejšiu prácu
- Kované z jedného kusu nerezovej ocele WÜSTHOF
- Kované v Solingene, Nemecko
Čepeľ:
- Materiál: chróm-molybdén-vanádiová oceľ (X50CrMoV15)
- Tvrdosť: 58 Rockwell
- PEtec (Precision Edge Technology)
- Ručné finálne leštenie
- Uhol brúsenia: 28°
Rukoväť:
- Materiál: POM (syntetika)
- Tri nity: nehrdzavejúca oceľ
- Farba: biela
Parametre:
- Dĺžka čepele: 20 cm
- Výška čepele: 4,7 cm
- Dĺžka rukoväte: 13,7 cm
- Celková dĺžka: 33,7 cm
- Hmotnosť: 268 g
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kuchárske nože z nehrdzavejúcej ocele |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.28 kg |
| EAN: | 4002293112282 |
| Farba: | Biela |
| Materiál: | Nerezová oceľ |
| Rozmer: | 20 cm |
| Počet kusov: | 1 ks |
| Dĺžka čepele: | 20 cm |
| Typ produktu: | Kuchársky nôž |
| Séria: | WÜSTHOF Classic White |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Margin: | D |
| Výrobca: | WÜSTHOF |
| Margin-category: | B |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
