Vreckový nôž WATCHMAKER 37 g, sivý titán, jalovcové drevo, deejo
Kód: DJ1CB035100 dní na vrátenie Bez starostí, so zvozom zadarmo
99% ľudí spokojných Heureka: Víťaz Shop roka 2024
2 predajne v Bratislave Škola varenia v Prahe
Okamžite odosielamePri objednávke do 12:00
Podrobný popis
Deejo, je to návrat vreckového noža vo veľkom štýle.Ultraľahký nástroj z ušľachtilej ocele a s drevenou rukoväťou, ktorý túto tradičnú disciplínu posúva smerom k luxusnému minimalistickému dizajnu, čepeli „potetovanej“ laserovým gravírovaním aj širším možnostiam využitia. Uplatnenie nájde nielen ako funkčný doplnok do spoločnosti či prírody, ale plne nahradí aj klasický nôž na steak. Skrátka, vyvážený švihák, ktorý nejde ďaleko pre ostrú čepeľ a hovorí o svojom majiteľovi: Má vkus.
- 9,5cm čepeľ z ušľachtilej nehrdzavejúcej ocele, hmotnosť 37 g
- Vývrtka z odolného borievkového dreva
- Spoľahlivá bezpečnostná pojistka liner lock, spona na pások
- Doživotná záruka na vadu materiálu
UPOZORNENIE: Obrázok slúži len na ilustračné účely. Každý kus je originál a kresba alebo odtieň dreva sa môže v jednotlivých kusoch líšiť.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vreckové nože |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 3661190009296 |
| Materiál: | Nerezová oceľ |
| Rozmer: | 10 cm |
| Počet kusov: | 1 ks |
| Dĺžka čepele: | 10 cm |
| Typ produktu: | Vreckový nôž |
| Séria: | deejo tattoo |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Margin: | D |
| Výrobca: | deejo |
| Margin-category: | B |
| EAN: | 3661190009296 |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
