Vonná sviečka Pink Lady Slipper Yankee Candle veľká
Kód: YC37690100 dní na vrátenie Bez starostí, so zvozom zadarmo
99% ľudí spokojných Heureka: Víťaz Shop roka 2024
2 predajne v Bratislave Škola varenia v Prahe
Okamžite odosielamePri objednávke do 12:00
Podrobný popis
Ekonomické balenie - najvýhodnejšia cena na hodinu horenia! Klasický a najobľúbenejší dizajn sviečok Yankee Candle so skleneným vrchnákom. Vyrobené za použitia najlepších surovín, vrátane čistých prírodných vonných výťažkov. Rovnomerne a úplne prevoňaný parafín v potravinárskej kvalite. Každý knôt je ručne narovnaný. Úplne vyhorí. Vždy skráťte knôt na 3 mm!
Charakter vône: Kvetinové
Hlava: čerstvý ozón, biely cukor
Srdce: lístky ruží, fialka, kvitnúce jazmín
Základ: iris, púdrové pižmo, jemné drevá
Čas horenia: 110 - 150 hod.
Hmotnosť netto: 623 g
Farba: ružová
Šírka: 9,8 cm
Výška: 17,5 cm
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vonné sviečky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 1 kg |
| EAN: | 5038581118116 |
| Farba: | Ružová |
| Rozmer: | 18 cm |
| Počet kusov: | 1 ks |
| Typ produktu: | Svietnik |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Margin: | E |
| Výrobca: | Yankee Candle |
| Margin-category: | A |
| rozmer: | 18 cm |
| Farba: | Ružová |
| Typ produktu: | Sviečka |
| K prekladu: | OK |
| Položka bola vypredaná… | |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
