Panvica na vyprážanie PRO 24 cm, nerezová oceľ, Zwilling
Kód: ZW65128240Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Nerezová panvica Zwilling Pro s priemerom 24 cm je vhodná pre použitie na všetkých typoch platničiek, vrátane indukcie. Či už vyprážate, dusíte či len ohrievate, s panvicou Zwilling Pro si užijete profesionálnu kvalitu, ktorá prácu výrazne uľahčuje. Sériou riadu Zwilling Pro udáva spoločnosť Zwilling J.A. Hanckels štandard v kvalite, technológii a predovšetkým dizajne, ktorý je absolútne nadčasový a premyslený do posledného detailu.
Na výrobu panvice Zwilling Pro bol použitý prémiový 3-vrstvový materiál SIGMA Clad. Robustné hliníkové jadro obalené dvoma vrstvami ocele zaisťuje rýchly a rovnomerný prenos tepla po celej ploche panvice, čo je ideálne na vyprážanie. Po jej rozohriatí môžete čoskoro znížiť prívod tepla, čím šetríte energiu. Oproti tomu rukoväť zostáva po dlhú dobu použitia chladná, a teda komfortná pre použitie. Panvica sa navyše pýši atraktívnym saténovo hladkým povrchom, ktorý je o poznanie odolnejší proti poškriabaniu. V pokoji sa tak môžete sústrediť na vaše kulinárske umenie.
Hlavné výhody:
- Odolná nerezová panvica
- Rad Zwilling Pre
- Trojvrstvový materiál Sigma Clad
- Optimálna distribúcia a ukladanie tepla
- Vhodná aj na indukciu a do rúry (max. Do 300 ° C)
- Odolná nerezová oceľ v matnom vyhotovení
- Hygienická
- Okraje na vylievanie bez kvapkania
- Nadčasový elegantný dizajn
- Možno umývať v umývačke riadu
- Rukoväť nepáli
- Otvor pre zavesenie
Špecifikácia:
- Priemer: 24 cm
- Výška: 7,7 cm
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nerezové univerzálne panvice |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 1.24 kg |
| EAN: | 4009839530593 |
| Farba: | Strieborná |
| Materiál: | Nerezová oceľ |
| Rozmer: | 24 cm |
| Počet kusov: | 1 ks |
| Vlastnosti: | Vhodné do rúry, Vhodné do umývačky riadu, Vhodné na indukciu, Bez PFOA, Neobsahuje PTFE |
| Typ produktu: | Univerzálna panvica |
| Séria: | ZWILLING PRO Pots & Pans |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Margin: | D |
| Výrobca: | ZWILLING |
| Margin-category: | A |
| Maximum °C do rúry: | 300 |
| Záruka (roky): | 2 |
| Pôvod značky: | Nemecko |
| Hmotnostná kategória: | Stredne ťažké (1,2 – 2 kg) |
| Materiál rukoväte: | Kovová rukoväť |
| Krajina výroby: | Vietnam |
| Tvar panvice: | Okrúhla |
| Povrchová úprava: | Bez povrchovej vrstvy |
| Rýchlosť nahriatia: | Pozvoľné nahriatie (2 - 4 min) |
| Varná doska: | Všetky typy |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
