Servírovacia panvica STEAK PROFI 24 cm, WMF
Kód: WM1771346021Podrobný popis
Ak hľadáte naozaj kvalitnú servírovacia panvica, s ktorou povýšite vaše pokrmy na inú úroveň, zvoľte panvicu nemeckej značky WMF z radu Steak Profi.
Panvica s priemerom 24 cm je vyrobená z viacvrstvového materiálu a potiahnutá patentovaným povrchom Duraquarz®. Tento povrch je veľmi odolný (teplota do 400 °C), má skutočne dlhú životnosť a ľahko sa čistí. Panvica má inovatívne dno Rapid Heat Control, ktoré sa rýchlo zahrieva a okamžite reaguje na zmeny nastavenia teploty na varnej doske. Vďaka tomu dosiahnete pri vyprážaní naozaj skvelé výsledky.
Panvica je tiež vybavená ergonomicky tvarovanými rukoväťami z nehrdzavejúcej ocele, ktorým nevadí používanie v rúre. Je vhodný na všetky typy varných dosiek vrátane indukčných a možno ho umývať v umývačke riadu.
Hlavné výhody servírovacia panvica WMF Steak Profi:
- Vysokokvalitná panvica profesionálnej úrovne
- Nemecká značka WMF
- Rad kuchynského riadu Steak Profi
- Viacvrstvový materiál
- Patentovaný povrch Duraquarz®
- Odolnosť do 400 °C
- Dlhá životnosť
- jednoduché čistenie
- Inovatívne dno s rýchlou reguláciou tepla
- Rýchlo sa zahrieva, okamžite reaguje na zmeny teploty
- Na dosiahnutie skvelých výsledkov pri vyprážaní
- Ergonomicky tvarované rukoväte
- Vhodné do rúry, umývačky riadu
- Môže sa používať na všetkých typoch varných dosiek vrátane indukčných
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nerezové servírovacie panvice |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 1.28 kg |
| EAN: | 4000530706188 |
| Farba: | Strieborná |
| Materiál: | Hliník |
| Rozmer: | 24 cm |
| Počet kusov: | 1 ks |
| Vlastnosti: | Vhodné do rúry, Vhodné na indukciu, Bez PFOA |
| Typ produktu: | Univerzálna panvica |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Margin: | B |
| Výrobca: | WMF |
| Margin-category: | A |
| Maximum °C do rúry: | 250 |
| Záruka (roky): | 2 |
| Nepriľnavosť: | Nepriľnavý povrch |
| Pôvod značky: | Nemecko |
| Hmotnostná kategória: | Ľahké (0 – 1,2 kg) |
| Materiál rukoväte: | Kovová rukoväť |
| Krajina výroby: | Čína |
| Tvar panvice: | Okrúhla |
| Povrchová úprava: | Nepriľnavá vrstva |
| Rýchlosť nahriatia: | Rýchle nahriatie (1 - 2 min) |
| Varná doska: | Všetky typy |
| yesspend: | yesspend_kfr |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
