Panvica na palacinky SMILEY FACE, Nordic Ware
Kód: NW01920100 dní na vrátenie Bez starostí, so zvozom zadarmo
99% ľudí spokojných Heureka: Víťaz Shop roka 2024
2 predajne v Bratislave Škola varenia v Prahe
Okamžite odosielamePri objednávke do 12:00
Podrobný popis
Klasický lievanečník s motívmi smajlíkov americkej značky od Nordic Ware je vyrobený z vysoko kvalitného, masívneho liateho hliníka s nepriľnavou vrstvou. V panvici pripravíte sedem lievanečkov s priemerom 8 cm, každý je dokonale okrúhly, jeden ako druhý.
Panvica na lievance s motívom smajlíka:
- Nepriľnavá okrúhla panvica na malé palacinky s motívmi smajlíkov
- Ľahko pripravíte 7 veselých lievanečkov s rozdielnymi motívmi
- Každá jamka má priemer 8 cm a hĺbku 0,6 cm
- Neoceniteľný pomocník aj dekoratívny prvok do každej kuchyne
- Raňajkové panvice sú dostupné v celom rade variantov
- Použité materiály a prvotriedne spracovanie zaručia vždy dokonalý výsledok
- Ergonomická rukoväť z fenolickej živica nikdy nepáli
- Zdravotne neškodný, vysoko kvalitný liaty hliník
- Špeciálny nepriľnavý povrch zabraňuje prichytávaniu pokrmov
- Dá sa zavesiť za otvor v rukoväti
- Vhodná na všetky tepelné zdroje okrem indukcie
- Vyrobená v USA (okrem rukoväte)
- Záruka 10 rokov
- Jednoduchá údržba a čistenie
- Umývajte v ruke, nie je vhodné do umývačky riadu
Použitie a starostlivosť:
- Pred prvým použitím a po každom ďalšom použití panvicu ručne umyte s pomocou jemnej hubky teplou vodou a šetrným umývacím prostriedkom.
- Aby ste zabránili poškodeniu nepriľnavého povrchu, nikdy nepoužívajte kovové náčinie, drôtenky či abrazívne hubky.
- Umývanie v umývačke sa neodporúča, pretože by mohlo skrátiť životnosť nepriľnavej vrstvy panvice.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Panvice na lievance so štandardným povrchom |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 2 kg |
| EAN: | 011172019202 |
| Farba: | Čierna |
| Materiál: | Hliník |
| Rozmer: | 27 cm |
| Počet kusov: | 1 ks |
| Vlastnosti: | Bez PFOA |
| Typ produktu: | Panvica na lievance |
| Séria: | Nordic Ware Specialty Collection |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Margin: | D |
| Výrobca: | Nordic Ware |
| Margin-category: | A |
| Záruka (roky): | 2 |
| Pôvod značky: | USA |
| Hmotnostná kategória: | Ľahké (0 – 1,2 kg) |
| Materiál rukoväte: | Plastová rukoväť |
| Krajina výroby: | USA |
| Tvar panvice: | Okrúhla |
| Povrchová úprava: | Bez povrchovej vrstvy |
| Rýchlosť nahriatia: | Rýchle nahriatie (1 - 2 min) |
| Varná doska: | Pre všetky typy okrem indukcie |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
