Mini panvica na vyprážanie 12 cm, čierna, liatina, Staub
Kód: ST1221223100 dní na vrátenie Bez starostí, so zvozom zadarmo
99% ľudí spokojných Heureka: Víťaz Shop roka 2024
2 predajne v Bratislave Škola varenia v Prahe
Okamžite odosielamePri objednávke do 12:00
Podrobný popis
Liatinová mini panvica Staub je vhodná na všetky typy varných zdrojov vrátane indukcie. Odolávajú vysokým teplotám a možno ich použiť na pečenie v rúre alebo na grile. Panvica zaisťuje rovnomerné rozloženie tepla počas varenia a udržuje jedlo dlho teplé. Či už liatinovú panvicu Staub využijete na prípravu zeleniny, rýb, mäsa či na ohriatie predvarených jedál, s výsledkom budete vždy spokojní.
- Určená na prípravu a servírovanie jednej porcie
- Vyrobená z kvalitnej čiernej liatiny v rustikálnom dizajne
- Vysoko trvanlivá, odolná proti korózii či odštiepnutiu
- S excelentnou tepelnou vodivosťou, skvele znáša vysoké teploty
- Na použitie na všetkých typoch varných zdrojov, vrátane indukcie
- Ideálna tiež na zapekanie či na použitie na grile
- Rukoväť vybavená otvorom na zavesenie nad pracovnú plochu
- Po použití umyte horúcou mydlovou vodou a utrite do sucha
Dodatočné parametre
| Kategória: | Liatinové univerzálne panvice |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 1 kg |
| EAN: | 3272342212237 |
| Farba: | Čierna |
| Materiál: | Liatina |
| Rozmer: | 12 cm |
| Počet kusov: | 1 ks |
| Vlastnosti: | Vhodné do rúry, Vhodné na indukciu, Na otvorený oheň, Bez PFOA, Neobsahuje PTFE |
| Typ produktu: | Univerzálna panvica |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Margin: | D |
| Výrobca: | Staub |
| Margin-category: | A |
| Maximum °C do rúry: | 260 |
| Záruka (roky): | 2 |
| Pôvod značky: | Francúzsko |
| Hmotnostná kategória: | Ľahké (0 – 1,2 kg) |
| Krajina výroby: | Francúzsko |
| Povrchová úprava: | Bez povrchovej vrstvy |
| Rýchlosť nahriatia: | Pomalšie nahriatie (4 - 6 min) |
| Varná doska: | Všetky typy |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
