Grilovacia panvica 24 cm, Zwilling
Kód: ZW40996024100 dní na vrátenie Bez starostí, so zvozom zadarmo
99% ľudí spokojných Heureka: Víťaz Shop roka 2024
2 predajne v Bratislave Škola varenia v Prahe
Okamžite odosielamePri objednávke do 12:00
Podrobný popis
Panvica ZWILLING® Prime v skratke:
- Kvalitná nerezová panvica z 5-vrstvového materiálu SIGMA Clad
- Extrémne odolná voči vysokým teplotám (až do 450 ° C)
- Vhodná na použitie v rúre
- Nepáliaca ergonomická rukoväť z leštenej nehrdzavejúcej ocele s otvorom na zavesenie
- Luxusný, elegantný dizajn, saténovo hladký povrch
- Zahnutý okraj pre ľahké a čisté vylievanie
- Hygienická, neabsorbuje pachy ani farbu potravín
- Vhodné pre všetky zdroje tepla vrátane indukcie
- Je možné ju umývať v umývačke riadu
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nerezové grilovacie panvice |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 1.06 kg |
| EAN: | 4009839362040 |
| Farba: | Čierna |
| Materiál: | Nerezová oceľ |
| Rozmer: | 24 cm |
| Počet kusov: | 1 ks |
| Vlastnosti: | Vhodné do rúry, Vhodné do umývačky riadu, Vhodné na indukciu, Bez PFOA, Neobsahuje PTFE |
| Typ produktu: | Grilovacia panvica |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Margin: | D |
| Výrobca: | ZWILLING |
| Margin-category: | A |
| Maximum °C do rúry: | 200 |
| Záruka (roky): | 2 |
| Pôvod značky: | Nemecko |
| Hmotnostná kategória: | Ľahké (0 – 1,2 kg) |
| Materiál rukoväte: | Kovová rukoväť |
| Krajina výroby: | Vietnam |
| Tvar panvice: | Hranatá |
| Povrchová úprava: | Bez povrchovej vrstvy |
| Rýchlosť nahriatia: | Pozvoľné nahriatie (2 - 4 min) |
| Varná doska: | Všetky typy |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
