Sekáčik na mäso GOURMET 15 cm, Zwilling
Kód: ZW36115151100 dní na vrátenie Bez starostí, so zvozom zadarmo
99% ľudí spokojných Heureka: Víťaz Shop roka 2024
2 predajne v Bratislave Škola varenia v Prahe
Okamžite odosielamePri objednávke do 12:00
Podrobný popis
So sekáčikom na mäso ZWILLING ® Gourmet bez námahy naporcujete aj veľké kusy mäsa. Pri práci oceníte najmä dokonalé vyváženie čepele a rukoväte, ktoré je dôležité najmä pri dlhšej práci s nožom. Široká čepeľ je v hornej časti dostatočne silná, ale zároveň veľmi ľahko preniká do mäsa. S týmto sekáčikom sa málokedy stane, že sa nôž zasekne v mäse. Nerezová oceľ vysoko odoláva korózii. Tvrdenie pomocou mrazu FRIODUR® je jedinečný spôsob kalenia, pri ktorom sa čepeľ ochladzuje a výsledná oceľ dosahuje vynikajúce vlastnosti. Sekáčik na mäso je vhodný na rezanie a sekanie veľkých kusov mäsa, kotliet či rebier.
Špecifikácia:
- Rukoväť z plastu, klasický dizajn troch nitov
- Hladký prechod medzi záštitou a rukoväťou
- Špeciálna oceľ vyrábaná pre spoločnosť ZWILLING J. A. Henckels
- FRIODUR® - čepeľ kalená mrazom
- SIGMAFORGE® - kovaný z jedného kusu
- Tvrdosť približne 57 HRC podľa Rockwella
- Ručne brúsené, laserová kontrola čepele
- Možno umývať v umývačke riadu, odporúča sa ručné umývanie
- Dĺžka čepele: 15 cm
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sekáčiky na mäso |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.55 kg |
| EAN: | 4009839379741 |
| Rozmer: | 15 cm |
| Počet kusov: | 1 ks |
| Dĺžka čepele: | 15 cm |
| Typ produktu: | Špeciálny nôž |
| Séria: | ZWILLING Gourmet |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Margin: | D |
| Výrobca: | ZWILLING |
| Margin-category: | B |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
