Wok DIAMOND PRO XR 28 cm, s pokrievkou, WOLL
Kód: WL1028PLCILSúvisiaci tovar
Podrobný popis
Dôležité! Varenie v riade WOLL je ako umenie, ktoré sa vám pri správnom postupe odmení tými najlepšími časťami. Preto si prečítajte návod na ich správne používanie na stránke WOLL , ktorý nájdete na konci tohto opisu. ↓↓↓
Wok panvica Diamond XR Pro Logic s priemerom 28 cm s extra odolným päťvrstvým nepriľnavým povrchom, tvrdeným diamantom. Dvojito tvrdený povrch je odolný proti poškriabaniu a je vyrobený bez PFOA. Tento prémiový riad s nepriľnavým povrchom je ideálny na zdravé varenie bez použitia tuku.
Telo riadu je vyrobené z tvrdenej hliníkovej zliatiny, vďaka ktorej rýchlo akumuluje a rozvádza teplo po celom povrchu. Je odliaty z jedného kusu, vďaka čomu je vysoko odolný voči mechanickému a tepelnému poškodeniu. Je robustný a rozmerovo stabilný, vďaka vysokej kvalite vhodný pre profesionálnych aj amatérskych kuchárov. Veľmi vysoká povrchová odolnosť umožňuje použitie kovových nástrojov.
Tepelne izolovaná ergonomická rukoväť z nehrdzavejúcej ocele nie je odnímateľná. Súčasťou panvice je aj celonerezová pokrievka na hrniec s nerezovým úchytom. 8 mm hrubé dno z feromagnetickej ocele je vyrábané špeciálne pre WOLL. Zosilnené okraje panvice poskytujú lepšiu odolnosť proti nárazom.
Nádoby Diamond XR Pro Logic sú vhodné pre všetky typy sporákov vrátane indukcie a je možné ich tiež použiť v rúre do 250 °C. Veľmi ľahko sa čistí a dá sa umývať v umývačke riadu.
Špecifikácia:
- Priemer: 28 cm
- Výška: 10 cm
Inštrukcie spoločnosti WOLL na správne použitie riadu WOLL
Nádobie WOLL-Profi-Guss sa veľmi rýchlo zahrieva, preto je dôležité pri vyprážaní udržiavať správnu teplotu.
Pri vyprážaní alebo pečení na tuku alebo oleji dôkladne zohrejte riad WOLL-Profi-Guss:
- Krátko zahrejte prázdnu nádobu WOLL-Profi-Guss na najvyšší stupeň. Kvalitné dno sa veľmi rýchlo a rovnomerne zahrieva.
- Včas znížte teplotu na požadovanú a pridajte tuk alebo olej a prísady na pečenie.
- Vykonajte test s hrncom: aby ste zistili, či má tuk alebo olej správnu teplotu, podržte v tuku suchú rukoväť dreveného hrnca. Ak sa okolo neho tvoria malé bublinky, tuk je dostatočne horúci. Nemali by ste začať fajčiť z tuku, pretože potom začne horieť.
Riad WOLL-Profi-Guss sa vďaka svojmu kvalitnému nepriľnavému povrchu dokonale hodí napríklad aj na prípravu mäsa bez tuku:
- Pri vyprážaní mäsa bez tuku zahrievajte svoj riad WOLL-Profi-Guss približne 2 1⁄2 minúty na najvyššom stupni. Skontrolujte, či je panvica správne zahriata: mokrým prstom kvapnite do panvice niekoľko kvapiek vody - ak kvapky "tancujú" na dne, panvica má správnu teplotu; ak okamžite zmiznú, WOLL-Profi-Guss je už príliš horúca.
- Teraz môžete znížiť tepelný príkon približne o tretinu.
- Mäso musí mať pred varením izbovú teplotu.
- Teraz vložte mäso do riadu WOLL-Profi-Guss - mäso sa k nemu najskôr mierne prilepí.
- Keď sa mierne uvoľní od dna, otočte ho a opečte z druhej strany.
- Potom mäso upečte, kým nedosiahne požadovaný stupeň prepečenia. Krvavé: mäso pri stlačení nekladie žiadny odpor; stredne prepečené: mierny odpor; prepečené: mäso sa pri stlačení takmer neohýba.
- Po upečení nechajte mäso asi 5 minút odpočívať v rúre pri teplote 90 °C.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Wok panvice so štandardným povrchom |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 2.29 kg |
| EAN: | 4054359015976 |
| Farba: | Čierna |
| Materiál: | Hliník |
| Rozmer: | 28 cm |
| Počet kusov: | 1 ks |
| Vlastnosti: | Vhodné do rúry, Vhodné do umývačky riadu, Vhodné na indukciu, Bez PFOA |
| Typ produktu: | WOK panvica |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Margin: | E |
| Výrobca: | WOLL |
| Margin-category: | A |
| Maximum °C do rúry: | 250 |
| Záruka (roky): | 2 |
| Nepriľnavosť: | Nepriľnavý povrch |
| Pôvod značky: | Nemecko |
| Hmotnostná kategória: | Stredne ťažké (1,2 – 2 kg) |
| Materiál rukoväte: | Kovová rukoväť |
| Krajina výroby: | Nemecko |
| Tvar panvice: | Okrúhla |
| Povrchová úprava: | Nepriľnavá vrstva |
| Rýchlosť nahriatia: | Rýchle nahriatie (1 - 2 min) |
| Varná doska: | Všetky typy |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
