Nôž na zeleninu GOURMET 8 cm, Wüsthof
Kód: WU1035048108100 dní na vrátenie Bez starostí, so zvozom zadarmo
99% ľudí spokojných Heureka: Víťaz Shop roka 2024
2 predajne v Bratislave Škola varenia v Prahe
Okamžite odosielamePri objednávke do 12:00
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Tento nôž z nehrdzavejúcej ocele je vhodný na čistenie, krájanie a zdobenie ovocia a zeleniny. Nôž je súčasťou série Gourmet, v ktorej nájdete nekované nože naostrené špeciálnou technológiou zaručujúcou extrémnu ostrosť noža. Tvarované rukoväte sú vyrobené zo syntetického materiálu a medzi rukoväťou a oceľou nie je z hygienických dôvodov žiadna medzera, spoj je nitovaný. Nože sú dokonale vyvážené a pohodlne sa držia v ruke.
Špecifikácia:
- Praktický nôž na zeleninu
- Sortiment Gourmet
- Nekovaný nôž
- Brúsený špeciálnou technológiou pre maximálnu ostrosť
- Ergonomicky tvarovaná syntetická rukoväť
- Čepeľ je plynulo spojená s rukoväťou a je nitovaná
- Perfektne padne do ruky
- Optimálne vyvážené
- Možno umývať v umývačke riadu
- Dĺžka čepele: 8 cm
Dodatočné parametre
| Kategória: | Okrajovacie nože |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 4002293103846 |
| Farba: | Čierna |
| Materiál: | Nerezová oceľ |
| Rozmer: | 8 cm |
| Počet kusov: | 1 ks |
| Dĺžka čepele: | 8 cm |
| Vlastnosti: | Vhodné do umývačky riadu |
| Typ produktu: | Špeciálny nôž |
| Séria: | WÜSTHOF Gourmet |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Margin: | D |
| Výrobca: | WÜSTHOF |
| Margin-category: | B |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
